Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

instagram Gizli Hesap Görme – Gizli Hesap Bakma 2023 (Denendi Çalışıyor)

Reisci

Administrator
Yönetici
Administrator
Katılım
2 Haz 2022
Mesajlar
696
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Instagram gizli hesap görme konusunda sizi takip etmeyen kişilerin gönderilerini görmenin birçok yolu var. Bu yöntemlerden bazıları diğerlerinden daha güvenilir olsa da hepsi ile istenilen sonuca ulaşmak mümkün değildir. Bu yazımızda sizler için en başarılı yöntemleri derledik.

Gizli hesap görüntüleme siteleri, özel bir Instagram hesabının içeriğini takip etmeden size göstermeyi teklif eden web siteleridir. Bu sitelerin kullanılması önerilmez. Çünkü mahremiyetine önem veren kişiler bu hesapları genellikle paylaşımlarını kamuoyundan uzak tutmak için açmaktadır. Bir özel hesap görüntüleme sitesi yardımıyla bu özel hesaplara baktığınızda onların mahremiyetini ihlal etmiş olursunuz. Özel hesap görüntüleme sitesi yardımıyla özel Instagram hesaplarını görüntülemek mümkün olsa da bunu önermiyoruz.


Instagram Gizli Hesaba Bakma​


  • Size özel hesap fotoğraflarını göstermeyi garanti eden Chrome ve Firefox uzantıları: Size özel hesapların fotoğraflarını göstereceklerini iddia eden Chrome ve Firefox uzantıları var. Ancak bu uzantılar size özel hesapların fotoğraflarını gösteremez çünkü Instagram buna izin vermez.
  • Instagram gizli hesaba bakma uygulamaları: Size özel hesapların fotoğraflarını göstereceğini iddia eden uygulamalar var. Fakat Instagram algoritması buna müsaade etmez. Ayrıca, bu uygulamalar Instagram kullanıcı adınızı ve şifrenizi isteyebilir ve ardından hesabınızı hackleyebilirler. Bu yüzden bu uygulamaları kullanmamanızı öneririz.
  • Gizli Instagram hesaplarını görüntülemenin diğer yöntemi ise bir araç kullanmaktır. Özel hesapları görüntüleyebileceğini iddia eden birçok araç var. Ancak bu araçların çoğu gerçek değil ve sadece sizi dolandırmaya çalışıyorlar. Bu nedenle, kullanılacak bir araç seçerken çok dikkatli olun. Bir süredir ortalıkta dolaşan ve iyi değerlendirmeleri olan bir araç kullanmanızı öneririz.

Instagram Gizlilik Hesap Görme​


  • Instagram gizlilik hesap görme konusunda gizli hesapların fotoğraflarını indirme sözü veren siteler var. Ancak bu siteler güvenilir olmayabilir. Çünkü site, kapatılan hesabın fotoğraflarını indirmek için anket doldurmanızı isteyebilir veya bilgisayarınıza fotoğraflar yerine kötü niyetli içerikler indirebilir. Ayrıca, bu siteler verdiğiniz bilgileri üçüncü şahıslara satabilir.
  • Profilinizi kimin ziyaret ettiğini size göstereceğini iddia eden siteler var. Ancak bu siteler, profilinizi kimin ziyaret ettiğini size gösteremez çünkü Instagram bu bilgileri kimseyle paylaşmaz
  • Gizli hesapların fotoğraflarını takip etmeden size gösterme sözü veren siteler var. Ne yazık ki bunlar da güvenli seçenekler değildir.

Secretle instagram Gizli Hesap Görme​


Secretle, Instagram kullanıcılarının gizli fotoğraf ve videolarını görmenizi sağlayan bir sitedir. Site herhangi bir kayıt gerektirmez. Tek yapmanız gereken, görmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını girmek. Site daha sonra o kişinin fotoğraflarını ve videolarını görüntüler. Dilerseniz bu fotoğraf ve videoları da indirebilirsiniz. Site ayrıca bir arama işlevine sahiptir. Fotoğraflarını ve videolarını gizleyen kişileri bulmak için bu işlevi kullanabilirsiniz. Secretle Instagram gizli hesap görme nasıl kullanılır? Web sitesine gidin ve görmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını girin. Ardından arama düğmesine tıklayın. Site o kişinin fotoğraflarını ve videolarını gösterecek.

Dilerseniz bu fotoğraf ve videoları da indirebilirsiniz. Bu sitede gizli takip ettiğiniz kişilerin fotoğraf ve videolarını görmeniz mümkündür. Bu siteyi kullanmak için herhangi bir program indirmenize gerek yoktur. Doğrudan tarayıcıdan kullanabilirsiniz. Bu sitenin bu kadar popüler olmasının nedeni ise kullanımının oldukça kolay olmasıdır. Herhangi bir kayıt veya abonelik işlemine gerek kalmadan kullanmaya başlayabilirsiniz. Ücretsiz olarak da kullanabilirsiniz.

Instagram, gizli hesapların görüntülenmesine izin veren uygulamaları ve siteleri yok etmek için çalışıyor. Çünkü bir şekilde kişilerin mahremiyetini ihlal ettiklerini düşünüyorlar ve bu uygulamalara kendi hesapları üzerinden giriş yapan kullanıcıların hesapları kapatılabiliyor. Instagram, algoritmik olarak yasaklar uygulayabilir ve hesapları kalıcı olarak kapatabilir.
 
Üst