Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Hotmail Hack, Programlı Ve Programsız Nasıl Yapılır - Basit Yöntem

Reisci

Administrator
Yönetici
Administrator
Katılım
2 Haz 2022
Mesajlar
696
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Hotmail en çok hacklenenlerden biridir ve Hotmail'i aşağıdaki alternatifleri bilmiyorsanız kolay bir işlem değildir. Bir kişinin Hotmail hesabı çok önemli bilgiler içerebilir. Size kişinin son etkinlikleri ve çok daha fazlasını anlatabilir. Aynı zamanda, çoğu çevrimiçi hesap aslında Hotmail'e bağlıdır .


Hotmail hesabına başarılı bir şekilde erişebilirseniz, tüm bu bilgileri ve diğer şeyleri kolayca almanız mümkündür.


İzinsiz bir hesaba girmenin yasa dışı olduğunu unutmayın.


Bir kişiye ait Hotmail hacklemek mümkün mü?​Buradaki birçok kişi, bir Hotmail hesabının birinci sınıf güvenliğe sahip olduğunu ve hacklemenin imkansız olduğunu düşünebilir. En az bir hotmail hack taktiği tekniği olmayan kişi bunu yapamaz. Her şeye rağmen, bu kesinlikle yanlıştır. Bu araçlarla herhangi birine ait hotmail hacklemek çok kolay.

Tek ihtiyacınız olan, doğru ve saptanamayan bir keylogger'ınız olan bir araçtır . Bir keylogger, hedef cihazdaki tuş vuruşlarını kaydedebilir. Bu şekilde, kişinin Hotmail hesabının şifresini bileceksiniz.


Hotmail Hack: Keylogger yöntemi​


İlk yöntem, işlevi bilgisayarda yazılan her şeyi kaydetmek olan bir programın indirilmesini gerektirecektir.


Bir keylogger programı yükleyin
Keylogger'lar, bir PC'ye kurulduğunda klavyedeki tüm önemli aktiviteleri kaydeden uygulamalardır. Bilgisayarınıza bir tane kurmak için, temel olarak internetten bir kurulum dosyası indirir ve çalıştırırsınız.


Yaygın olarak kullanılan bir keylogger programı, bu web portalından indirebileceğiniz Refog'dur:

Diğer uygulamaları kullanmak istiyorsanız, cihazınıza kötü amaçlı yazılım yükleyebileceklerinden dikkatli olun. Bu tür uygulamaların çoğu genellikle bilgisayarınıza zararlı virüsler ve casus yazılımlar içerir.


Keylogger'ı çalıştırın
Çalıştırmak için yüklü programı açın. Keylogger'lar, arka plan işlemleri olarak çalışan sessiz uygulamalardır, bu nedenle bir kez başlatıldıklarında, diğer kullanıcıların fark etmemesi için hemen simge durumuna küçültülebilirler.


Sahibinin Hotmail hesabını açmasını sağlayın

Hotmail hesabının sahibinden keylogger'ı yükledikleri bilgisayarda hesabına giriş yapmasını isteyin. Ayrıca kurulu bırakabilir ve birkaç gün içinde kontrol edebilirsiniz.


Hesap için kullanıcı adı ve şifreyi girdikten sonra tuş kaydedici klavyedeki tuş vuruşlarını kaydeder.


Keylogger şifresini alın

Keylogger uygulamasını açın ve kaydedilen tuş vuruşlarını bulun. Daha sonra Hotmail giriş sayfasına gidin ve hack aracı ile elde ettiğiniz kombinasyonları test edin.


Hotmail hesabını hackleyin: Kayıtlı şifreler yöntemi​


Programlar olmadan kayıtlı Hotmail şifresini alın​


Web tarayıcıları, her ziyaret için oturum açma kimlik bilgilerine erişmek zorunda kalmamak için sık ziyaret ettiğiniz web sayfalarında parolanızı kaydetmenize olanak tanıyan bir özelliğe sahiptir. Kayıtlı şifreyi tarayıcılardan almak için yapmanız gereken tek şey:


Mozilla Firefox için: pencerenin sağ üst köşesindeki menü düğmesine tıklayın ve açılır listeden "Seçenekler"i seçin. Tarayıcıda kayıtlı tüm şifrelere erişmek için Seçenekler penceresinin "Güvenlik" sekmesine tıklayın.

Google Chrome için: Pencerenin sağ üst köşesindeki menü düğmesine tıklayın ve açılır listeden "Ayarlar"ı seçin. Ayarlar penceresinde aşağı kaydırdığınızda, "Şifre ve form" seçeneğinde kayıtlı tüm şifreleri girebileceksiniz.

Internet Explorer için: pencerenin sol üst kısmındaki menü çubuğundan "Araçlar"ı seçin ve açılır listeden "İnternet Seçenekleri"ni seçin. Tarayıcıda kayıtlı tüm şifrelere erişmek için İnternet Seçenekleri penceresinin "İçindekiler" sekmesine tıklayın.


Tarayıcı ayarları, kimlik bilgilerini kullanabileceğiniz oturum açma sayfalarının kullanıcı adını, şifresini ve hatta URL'sini gösterecektir. Tarayıcı ayarları penceresinde gördüğünüz ayrıntıları not edin.
 
Üst